ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

/ ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

İCRA ve İFLAS HUKUKU

GERİ

Hanegelioğlu Hukuk ve Danışmanlık Bürosu bu konuda uzman avukatları ile hukuki takiplerin gerçekleştirilmesi, tahsilatların yapılması ve ekonomik problem içinde olan şirketlere iflas gibi hukuksal müesseselerde hukuki destek verilmesi alanlarında faaliyet göstermektedir.

Büromuz, kurumsal firmalara ve gerçek kişilere Türkiye’de sahip oldukları alacaklarının tahsili için avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermekte, icra takipleri ve yasal sürecin takibi noktasında uzman destek sağlamaktadır.

Geniş yelpazedeki müvekkillerimize, alacak tahsilindeki uzman ve tecrübeli ekibimizin çalışmaları doğrultusunda, doğru alacak tahsil yöntemini belirleyerek etkili çözümler sunmaktayız. Bu konuda uzman avukatlarımızın yönetimindeki call center ekibimiz ve tahsilat personelimizden oluşan kadromuz sayesinde takip öncesi süreç ile icra takip yöntemlerini sentezleyerek, müvekkillerimize en az masraf yükü ile hızlı ve etkili bir biçimde alacaklarının tahsilini sağlamak, en temel görevimiz olarak misyonumuza entegre edilmiştir.

Uzman avukatlarımız, binlerce dava ve icra dosyası tecrübesi sayesinde, İcra ve İflas Hukuku alanında, müvekkillerimize hukuki anlamda gelinebilecek son noktaya kadar titiz ve özenli bir takip ile davalar sonuçlandırılmaktadır.